Kieszonkowa kasa fiskalna

Kieszonkowa kasa fiskalna

Jak każdy z nas dobrze wie obecnie każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność gospodarczą, musi wystawiać rozliczenia za sprawą kas fiskalnych. Wydawać by się mogło, że nie powinno być z tym większego problemu, bo na rynku takich produktów mamy mnóstwo. I rzeczywiście ich zakup takich problemów nie stanowi. Jeżeli już to kłopot mamy z doborem odpowiedniej kasy fiskalnej do rodzaju prowadzonej działalności. Dziś coś dla tych, którzy stawiają na mobilność i łatwość obsługi, a więc model Posnet Mobile HS EJ.

Najmniejsza mobilna kasa na rynku

Posnet Mobile HS EJ  to zarazem najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna, która dostępna jest na polskim rynku. Bez problemu schowamy ją w kieszonkowej torbie, a nawet samej kieszeni. To wszystko sprawia, że problemów z jej przenoszeniem nie mamy żadnych. Mimo wszystko nie oznacza to tego, że jest słaba i mało wytrzymała. Nic z tych rzeczy, bo Posnet Mobile HS EJ to urządzenia wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale i do tego naprawdę solidne. Dodatkowym jej atutem na pewno jest długi czas pracy na jednym cyklu ładowania baterii, pozwalającym na wydruk nawet 50 tysięcy wierszy paragonu. To wszystko sprawia, że jest to urządzenie niezwykle praktyczne.

Praktyczne funkcje

Przybliżmy jednak nieco bardziej jej podstawowe funkcje, bo to, że jest mała i zmieści się w każdej torbie, już wiemy. Z pewnością nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że posiada ona dwa wyświetlacze LCD 2×16 alfanumeryczne z podświetleniem tak dla operatora, jak i klienta. Bez problemu wymienimy w niej także rolkę, co w innych urządzeniach nie jest takie proste. W tym wypadku należy jeszcze wspomnieć, że mamy tu tylko jedną rolkę. Paragony są bowiem zapisywane również na karcie microSD lub microSDHC w wersji elektronicznej. Oczywiście nie brakuje tu funkcji, które spotykamy w mniej złożonych produktach tej firmy, a więc komunikacji on-line z programem magazynowym, funkcji dla parkingu i wypożyczalni czy przypomnieniu o obowiązkowym przeglądzie technicznym i niewykonanym raporcie dobowym.

Jeśli szukacie poręcznej i praktycznej kasy, to ten model sprawdzi się tu znakomicie.

2 thoughts on “Kieszonkowa kasa fiskalna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *