Idealna kasa do pracy mobilnej

Idealna kasa do pracy mobilnej

Coraz więcej firm na terenie naszego kraju świadczy usługi mobilne. W świetle nowych przepisów także i tacy przedsiębiorcy są na ogół zmuszeni do posiadania kas fiskalnych i monitorowania swojego obrotu poprzez wystawianie paragonów. Oczywiście potrzebna jest do tego odpowiednia kasa fiskalna, która będzie poręczna i zdolna do pracy mobilnej. Według nas w stu procentach sprawdzi się tutaj model Posnet Mobile HS EJ.

Parametry a design

Owa kasa fiskalna występuje w dwóch wersjach kolorystycznych Posnet Mobile HS EJ biała  oraz czarna. Oczywiście ta druga forma idealnie sprawdzi się w placówkach takich jak choćby zakłady samochodowe, gdzie warunki pracy na pewno nie są zbyt komfortowe, a jej ubrudzenie nie jest trudne. Kasa w kolorze białym to natomiast idealne rozwiązanie dla zakładów fryzjerskich czy też kosmetycznych.

Oczywiście niezależnie od koloru posiadają one takie same parametry techniczne. Przede wszystkim warto tutaj zwrócić uwagę na to, że mają one tylko jedna rolkę. Paragon więc zapisuje się nie tylko na rolce, ale także w wersji elektronicznej na karcie pamięci.

Dodajmy jeszcze, że jest to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Waży jedynie 400 g.

2 thoughts on “Idealna kasa do pracy mobilnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *